Komodina

Shitet nga: Arbeni 06 Dhj 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Komodinë shumë praktike dhe e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim