Mobile për dhom të pritjes

Shitet nga: Zenun Bejiqi 23 Gsh 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Kam garnitur për dhom të pritjes 1. 2 dhe 3 shin
Materjali ësht antillof ngjyr kreme po thuaj se jan sikur të reja.
Gjithashtu kam edhe një vitrin për dhom të pritjes ku mundesh ta vendosesh televizorin në te edhe shum gjëra tjera por shitet pa dekorime.
Për Çmim mun të bisedojm pasi që ti shiqoni gjërat që ju keni iteres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim