Mobile tavolina

Shitet nga: nora 19 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile 3,2,1 , ne gjendje te mir 3shi shtrihet , ngjyr kafe e mbyllet 250€
Tavolina me 6 ulse 200€
2tephia dhe perdet per sallon dhe kuzhin 13'm 150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim