Mobile te ndryshme

Shitet nga: Albert 23 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje te rregullt dhe çmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim