Mobilet njesh,dysh dhe tresh

Shitet nga: Mensur 13 Pri 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Mobilet njesh,dysh dhe tresh jan te ruajtur shumm nuk jan te prishur ndonje gje.
Te intersuarit te lajmrohen ne numrin 045 334 762 ose ne viber mbas ores 17 ne mbramje +37745334762.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim