Mobilje (3,2,1)

Shitet nga: Rexhep 24 Gsh 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje (3,2,1) jane ne gjendje shume te rregullt dhe jane ne gjendje per perdorim
Arsyeja e vetme e shitjes eshte mosperdorimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim