Mobilje

Shitet nga: Alush 08 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
SHITET TRESHI DYSHI DHE NJISHI QE TE TRIJAT SHTRIHEN ME FJETE DHE DREJTOHEN KUR TE DON NUK JANE ME MEKANIZMA TE METALTA POR JAN SHUM TE PERDORSHME. JAN PRODHIM TE SIMPOS TE VRANJES JANE NE GJENDJE TE MIRE CMIMI I VOLITSHEM EJANI DHE BINDUNI VET TEL 044257840
PRES BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim