Mobilje Salloni

Shitet nga: Adem Zogjani 20 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Janë 2 tresha, 2 dyshe, 1 Fotele dhe tavolina.
Keto Mobilje janë si të reja para një viti jan blerë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim