Mobilje dhe komodin

Shitet nga: armin 23 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet me
komodine ne gjendje shume te mire.munde te shiten edhe ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim