Mobilje lekure

Shitet nga: Sabit 11 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
3 ULSE +2 ULSJA dhe 1 uslaja jan lekure 100%dhe shume te mira pak te perdorura,Prodhime Indonezis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim