Mobilje për dhomë

Shitet nga: Nehat Salihu 12 Gsh 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim komplet dhomën e ndejës e cila ka kauç 3sh, 2sh dhe dy fotele, dy komodat dhe tepihi. Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim