Mobilje

Shitet nga: Tefik 12 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Ulse per sallon treshja, dyshja dhe dy fotele
treshja hapet edhe per gjume jan te reja dhe shume te pershtatshme qmimi 500 euro me marveshje
. ne gjindemi ne Prishtine per me shume informata na kontaktoni ne nr tel 044266657 ju faliminderit
Tefiku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim