Mobilje

Shitet nga: Gani zogaj 18 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan pak te perdorura mirpo nuk jan te demtuara 1,2 dhe 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim