Mobiljet Treules/Dyules/fotele dhe nje Komod per..

Shitet nga: Xeni 14 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mobiljet
Treules/Dyules/fotele
Komod per TV
Jan te bajtura
Per me shume kontakto tel :044703129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim