Mobiljet

Shitet nga: veton 20 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per sallon te madhe 4 shtreter se bashku me kthesen .Te gjithe shtreterit shtrihen per fjetje.Qmimi 300 euro Shitet gjithashtu dhoma e gjumit per femije me shume , me 1 shtrat pa dyshek dhe ormanin e madhe. Qmimi 170 euro.Mobiljet jane mjaft te rujtura . shiten si shkak i renovimit .Qmimi jane te diskutueshme. Viber ose whatsapp.+38649342436
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim