Monilje lekure

Shitet nga: Sabit 21 Sht 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni

3 ULSE +2 ULSJA dhe 1 uslaja jan lekure 100%dhe shume te mira pak te perdorura,Prodhime Indonezis .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim