ROLET PUNUES BULI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: buli 02 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni

JU OFROJME ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC JA ME QMIM TE VOLITSHE13 EURO METRA KATROR.PLASTIKA ESHTE ME PREJARDHJE NGA SHTETET FQINJE DHE KEMI VETEM NGJYRE TE BARDHE.
QMIMET.
DRITARJA 80X140 15 EURO
DRITARJA 120X12O 28 EURO
DRITARJA 140X140 32 EURO
DERA 80X210 28 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim