Shes fotele dhe kreveti 60€

Shitet nga: Lumi 12 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Fotele jan ngjyr krem dy 1-sha nje 2-sh dhe nje tresh,Jan te vjetra por te rujtne cmimi eshte 200€
E shes edhe nje krevet 2m me 1.8m 60€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim