Shes tavolinë dhe komodë

Shitet nga: Fiton 04 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinë dhe komodë ne gjendje te rregullt siç mund ta shihni edhe ne foto cmimi i arsyeshem sepse jane te punuara me dru shum cilesor . Sa i perket cmimit mund te bejm pak leshime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim