Shiten mobiljet

Shitet nga: Qazim 01 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet pak te perdorura, jane 3 ules, 2 ules dhe fotelja. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e cekur nga ora 9:00-18:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim