Shitet garnitura per sallon

Shitet nga: Monda 28 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura per sallon e perdorur vetem nje vit. Dy fotele dhe dy tresha. Cmimi i saj ishte 1200 por pasi jane perdorur pak mund ti bleni tani per vetem 700 euro. Cmimi eshte i diskutueshem. Ju mirepresim :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim