Tabureta me Porosi

Shitet nga: Leo 26 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhoj tabureta te ndryshem sipas porosis .
Modele dhe ngjyra te ndryshme sipas shijes.
Kemi modele te Rrobullakt , Katror , dhe ne form zemres si ne foto

Na vizitoni dhe ne FB https://m.facebook.com/Porosit-me-Porosi-555983534483511/
CMIMI 15 euro
Nr : 045 677 929


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim