Tavolinë

Shitet nga: Nysreti 20 Tet 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen nga druri eshte e ruajtur dhe e shternguar mire.
Gjatesia 1.17m gjeresia 60cm. Lartesia 50cm
Qmimi 20 euro
Tel 045629211 viber 044259562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim