Tresh dysh dhe dy njesha

Shitet nga: Demir Krasniqi 05 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten nje tresh nje dysh dhe dy njesha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim