Treules

Shitet nga: Ana 20 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes treules ngjyre te zeze, i pershtateshem per zyre dhe dhome te dites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim