mobilje

Shitet nga: selmon 28 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
shes kauqat 1.2.3 dhe taburekun jan te ruajtun shum 3-shi shtrihet arsyeja e shitjes ndrimii mobiljeve jastekat ju ndrohen dy ant edhe ne te bardhen edhe ne te zezen dhe ashtu tavolina .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim