shes komoden per televizor

Shitet nga: deniz 04 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden per televizor.Komoda eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk eshte e demtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim