shes mobile komplet per dhom dite

Shitet nga: hasani 09 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

920 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilet per dhom dite komlet qka i duhet nje dhome dite ,tresh, dysh,, dy fotele ,,,nje tepih ,,,dhe nje komod plus edhe tavolina e dhomes te gjitha jan shumpak te perdorura si te reja per informata te tjera thirrni ne numrin,,,,, viber,,,,, +377 44 655295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim