Larje e tepihave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto larja "Diamanti" - Fushe Kosove 17 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Autolarja Diamanti ne Fushe Kosove bene pastrimin e qilimave (tepihave) per festen e Kurban Bajramit me qmime shume te volitshme .
Qmimet:
Qilimat ( Tepihat ) e vogel = 2.00 €
Qilimat ( Tepihat ) e medhaj = 3.00 €
Na kontaktoni ne tel 045 477 249
Adresa: rr. Nene Tereza pn. Fushe Kosove perball Postes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim