PERDE ZEBER ROLO ZEBER

Shitet nga: lulzim Dje 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ROLO ZEBER ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.MATERJALI KOMPLET ESHTE ME PREJARDHJE NGA kOREA E JUGUT KEMI EDHE PERDE ZEBBER ME MATERJAL NGA HOLANDA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
KEMI EDHE VARIANTEN 18 EURO METREN KATROR NQOFSE I MATN,TRANSPORTONI DHE
I MONTONI VETE.
PER SASI ME TE MADHE SE 15 METRA KATROR QMIMI MUND TE DISKUTOHET.

NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 23 EURO METREN KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim