ROLETA VENECIANE

Shitet nga: lulzim 07 Shk 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME ROLETA VENECIANE 25 mm ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.POR NQOFSE I MATNI TRANPORTONI DHE MONTONI VET DO TI MERI 24 PERQIND ME LIRE VETEM 7 EURO METREN KATROR.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA 38 EURO METREN KATROR NGA ALUMINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim