Tepiha ( shes 5 tepiha urgjent)

Shitet nga: Bujari 20 Mar 05:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepihat me nje qmim te volitshem jan te perdorura shum pak..
Tepiha ne foton e pare ka kto dimensione :
300x200
Foto 2 : 175x250
Foto3: 100x400
Foto4: 100x500
Foto5: 100x400
Per me shum na lajmroni ne 044885587
Qmimi vlen per krejt tepihat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim