Tepiha 4 cope

Shitet nga: Ismet 12 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepiha 4 cop qmimi sipas marrveshjes na kontaktoni ne numrin tim te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim