Tepiha dhe Perde

Shitet nga: Albert 23 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepihat dhe perdet te ruajtura me çmim te ulet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim