Tepihe prodhim Belgjikes

Shitet nga: bshehu 02 Qer 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes dy tepihe nga Zvicra prodhim i Belgjikes....dim 230 x 160 ngjyre te zeze te trashe me fije te gjata leshi....jane perdorur 4 muaj dhe jane teper te ruajtur pothuajse te pa perdorur.çmimi per njerin eshte 50€ per te dyte 100€
Mund te lajm edhe ne viber +37744366376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim