Tepihu

Shitet nga: tepi 28 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepihu i bler 140 i klasit te lart mirpo pe shes per arsye mos pershtatja e mobiljeve vetem per at arsye per ndryshe si me kan i ri pres blers serioz +37744559502 vetem 2 muaj i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim