shiten keto tepija te reja shume lire

Shitet nga: flaka 03 Nën 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten kater tepija mr cmim shume te lire nje eshte per sallon nje per korridor te madh dhe nje per korridor te vogel jan te njejt te tre jan te nejt dhe pershtaten ndersa i katerti eshte tjeter tepi per dhom. Mos e humbni rastin thirrni dhe do ti merrni lire!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim