RAFTE MODELE TE NDRYSHME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MIFTARI COMERCE 26 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Ofrojme te gjitha llojet e rafteve si ato,Vitrina ftohese(te gjitha llojet me garancion) Rafte per Supermarkete,Rafte per Depo,Rafte per Pompa te Benzines,Rafte per Librari,Rafte per Parfumeri si dhe Rafte per Shtepi, shpajz....

Tel: 044/049 146105
044/049 146449
www.miftari-commerce.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim