Rafta/rafte/arka per market

Shitet nga: HONDA-KS 12 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes rafte te ri per markete,per depo, butiqe librari, barnatore etj. arka ,shporta .frigorifera , gjithqka qa i nevojitet nje supermarketi. Raftet jane prodhim GAjermane. dhe qmim i arsyeshem projektimin ,montimin ,gratis, si dhe kemi rafta te ri ,edhe te perdorur, por ne gjendje shum te mir ,flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim