BOJLER, DRITARE, SUDOPERA, dhe DERE

Shitet nga: Hysen 18 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shiten komplet per 220 EUR:

- Bojler 80 L (brend italian)
- 2 Dritare te plastikes (160 x 140)
- Sudopera te drurit 2 m2
- Dere dhome e drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim