Display

Shitet nga: Astrit 03 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shes display per shitjen e orave , bizhyterive , syzeve e shume gjerave te ndryshme ka ndriqim per mbrenda rotacion dhe vend per sigurin e mallit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim