Kamin ne shitje

Shitet nga: Blerim 20 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shes kaminin shume pak te perdorur dhe ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim