Kauqa me nje fotele

Shitet nga: Shpend 18 Krr 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shitet kauqi me fotele ne gjendje shume te mire dhe shume cilesore bashke me fotele.

Shtofi qe duket eshte ndrruar para dy vjeteve.

Prodhim i Sllovenise.

Mund te perdoret edhe per te fjetur per dy deri tre persona.

Per cdo informate kontaktoni.

045278858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim