Kauqi dhe krevat per fëmij

Shitet nga: Aziz 06 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shitet kauqi dhe krevati per fëmij jan ne gjendje shum te mir presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim