Mobilje

Shitet nga: Sabri 07 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
I shesë 3 -sha dhe 1 fotele. Të gjitha janë në gjendje të mirë. Ndërsa 3-shat mund të shtrihen dhe janë të rehatshëm për fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim