Mobilje per qerdhe

Shitet nga: Ali Zogaj 09 Shk 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilje per qerdhe: karriga, tavolina, kreveta, komoda per libra, enë per kuzhinë, paisje per kuzhinë, dhe mbi 350m2 tepison, jane pak muaj te perdorura, shiten vetem me gjysmen e çmimit, per me shum info ju presim ne nr +386/49/773322 faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim