Mobilje

Shitet nga: vis 13 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobilet dhe paisjet e perdorura ,
1 komode per tv,
1 tavoline
1 tv
1 lavatriqe
2 kauqa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim