Rregullojmë kopshte të shtëpive

Shitet nga: rregullim kopshti 24 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Bëjmë planifikimin, dizajnimin dhe rregullimin e kopshteve të shtëpisë sipas porosisë.

Përdorim material të përzgjedhur dhe adekuat sipas pozitës gjeografike të shtëpisë dhe llojit të tokës.

Të interesuarit mund t'i vizitojnë disa nga kopshtet e rregulluara nga ne dhe të binden për cilësinë e punimeve.

Punojmë me qmim shumë të volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim