paisje per qerdhe

Shitet nga: sali 24 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shiten oriendit per kopsht te femijeve:
Shtreter
Dyshek
Karrige
Tavoline pune dhe Dy tavolina per TV
Tepisona (shkall, koridor, dy sallone, dy dhoma gjumi)
Dollapa per mjete pune
Hulaja, topogan, numratore
Çmimi sipas marreveshjes!
Nr kontaktues: 044/221-991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim