Terasa, veranda.

Shitet nga: N.t.p.Carraleva-Dekor 16 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm:Terasa,Veranda,Lojna per fmi, Gardhe dekorative per parqe,karrika tavolina per restorante,Saksi per lule te gjitha sipas porosis tuaj ju mirpresim.Punimet tjera mund ti shikoni edhe ne Fb.shenoni emrin e firmes Carraleva Dekor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim